Hírek  --  Kulturális hírek

Bölcsész estek – Utak az irodalomhoz felolvasóest

2013.október 2. 21:00, Grand Café (Deák Ferenc utca 18.)

2013. október 01.

A Bölcsész Estek a Grand Cafe-ban, szemeszterenként minden hónap első hetében kerülnek megrendezésre. Az Estek célja, hogy részben szerzők felolvasásai, részben beszélgetések szervezésével teret adjon a kortárs szerzők, valamint az egyetem oktatóinak, hallgatóinak beszélgetésekre, találkozásokra és egymás műveinek megismerésére. A szervezők abból a megfontolásból indulnak ki, hogy egymás számára kevésbé ismertek az egyetemi oktatóknak és hallgatóknak az irodalmi munkái, másrészt számos kortárs szerző kötődött/kötődik több szállal az egyetemhez. Ezeket a rejtett vagy kevésbé rejtett kapcsolódási pontokat szeretnénk láthatóvá tenni.

Az est vendégei: Bartók Imre, Gyenge Zoltán és Szilasi László

Beszélgetőtárs: Szabó István Zoltán